Jest wiele okazji do obdarowania bliskiej osoby uroczym prezentem. Święta, urodziny, rocznice, Walentynki, kamienie milowe w karierze lub podjęcie ważnych decyzji życiowych, ale nie tylko — prezent bez specjalnej okazji jest równie mile widziany.

Jeśli szukasz prezentu dla osoby, której pasją jest pole dance, warto rozejrzeć się za praktycznym prezentem, który sprawdzi się podczas treningu. Wspólnie z naszymi kursantami stworzyłyśmy listę dobrych pomysłów na prezenty dla osoby, która kocha pole dance, pole sport i exotic. Sprawdź nasz prezentownik!

Pierwszy raz na rurce? Sprawdź, jak się przygotować do pierwszych zajęć pole dance.

Nowy strój do pole dance

Najczęściej wymienianym przez nasze kursanckie grono pomysłem na prezent jest nowy strój do pole dance. Jeśli wiesz, jaka kolorystyka i rozmiary będą odpowiednie dla obdarowanej osoby, możesz śmiało wybrać piękny komplet!
Rozmiarówki w poszczególnych sklepach jednak potrafią płatać figle i mocno różnić się od siebie. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie bon podarunkowy do wybranego sklepu — dzięki temu osoba obdarowana wybierze to, co jej się najbardziej spodoba, a Ty unikniesz problemów z nietrafionym rozmiarem.

W obu studiach Chodź na Pole Dance kupisz piękny set startowy, z którego ucieszy się osoba trenująca pole dance na każdym poziomie zaawansowania! W secie znajdziesz idealnie skrojone szorty, ściereczkę do rurki i niezawodną magnezję. Najlepszy prezent na świecie!

Akcesoria

Doskonałym i dość uniwersalnym pomysłem prezentowym są akcesoria związane z pole dance. Osoba, która sporo trenuje, z pewnością ucieszy się ze skarpetek (bardzo mile widziane będą te z tematycznym wzorem!), torby treningowej, ulubionej magnezji, zeszytu treningowego (bardzo polecamy notes GoKrafty) czy kostek lub maty do ćwiczeń w domu. Dla miłośników treningów tanecznych (w tym exotic dance) świetnym pomysłem będą ochraniacze na kolana.

Trening jako prezent

Jednym z najbardziej praktycznych prezentów, jakie możesz podarować osobie trenującej pole dance, jest… karnet do jej ulubionego studia lub voucher na trening indywidualny z wybranym trenerem. 100% satysfakcji gwarantowane!

Chcesz kupić bon do naszego studia? Napisz na kontakt@chodznapoledance.pl

Relaks i odprężenie

Wszystkie aktywne sportowo osoby zdają sobie sprawę z konieczności odpoczynku dla ciała i ducha. Świetnym pomysłem na prezent jest voucher na masaż lub kojący zabieg kosmetyczny, który pozwoli się zrelaksować i odprężyć, nie tylko po treningu.

Prezenty z przymrużeniem oka

Podczas naszej prezentowej ankiety na InstaStories padło wiele wspaniałych pomysłów, ale nie obyło się też bez małych niszowych śmieszków :)
W propozycjach prezentów z przymrużeniem oka królowały maści przeciwbólowe i przeciwzapalne, a niekwestionowanym liderem rankingu był Voltaren Max. Dla wiecznie obolałej osoby trenującej pole dance z dystansem i poczuciem humoru jak znalazł!

Chcesz sprawić wspaniały pole prezent bliskiej Ci osobie?
Napisz do nas: chodznapoledance@gmail.com

Dołącz do nas:
Na Instagramie.
Na Facebooku.
I bądź częścią naszej grupy dyskusyjnej.