Patrycja Piękoś

Właścicielka szkoły Chodź na Pole Dance. Trenerka z 7-letnim doświadczeniem, z wykształcenia psycholog. Dobrze czuje się zarówno w prowadzeniu metod mentalnych, jak i prowadzeniu treningów wzmacniających. Jej największą pasją jest flexy pole wymagający ekstremalnego rozciągnięcia oraz świadomości ciała.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole practice Stretching Power Pole

Patrycja Piękoś
Anna Korytkowska

Za dnia jest architektką, popołudniami pole dancerką. Pole dance to dla niej nie tylko sport, ale też atmosfera wsparcia i motywowanie się wzajemnie do rozwoju. Jest szpagaciarą, lubi stretching i figury na rurce wymagające rozciągnięcia, ale też dłuższe kombinacje eksponujące siłę i flow. Na treningu zawsze zwraca uwagę na szczegóły.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Anna Korytkowska
Karolina Grzanka

Od 6-tego roku życia związana ze sportem akrobatycznym, była reprezentantka kadry narodowej w gimnastyce sportowej. Doświadczony instruktor w prowadzeniu zajęć sportowych zarówno z dzieci, jak i dorosłymi. W pole dance najbardziej lubi stania na rękach, elementy akrobatyczne oraz salta.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole Dance Teens Gimnastyka

Karolina Grzanka
Agnieszka Ochałek

Na co dzień pani inżynier i doktorantka AGH, uzależniona od treningów. Każdą wolną chwilę spędza na rurze bądź na macie. W ruchu odnajduje radość, spokój i energię do działania. Poza pole dance jej pasją jest joga, harmonijne połączenie ruchu z oddechem i samoświadomością. Ukończyła międzynarodowy kurs nauczycielski 200RYT w nurcie Vinyasa.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Yoga

Agnieszka Ochałek
Gabriela Derszniak

Zafascynowana różnorodnością i możliwościami, jakie daje sport studentka Wychowania Fizycznego na AWF. Z wielką pasją i sukcesami trenowała różne dyscypliny sportowe, a od 2019 roku na stałe związała się ze środowiskiem pole dance. Uwielbia zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, które później może przekazać swoim kursantkom. POdczas zajęć szczególną uwagę zwraca na prawidłowe i bezpieczne wykonanie figur.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole dance Teens

Gabriela Derszniak
Dominika Nikodem

Technolog Żywności z zawodu, a z pasji – pole dancerka. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Uwielbia figury odwrócone i zeskoki. Wyznaje zasadę, że dobre wzmacnianie poza rurką, to droga do progresu na rurce. Na zajęciach z Dominiką możecie liczyć na porządny wycisk, a po zajęciach na szeroki i szczery, choć nieco zmęczony uśmiech.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Spin

Dominika Nikodem
Justyna Szybut

Miłośniczka dynamicznych i siłowych trików swoją przygodę z pole dance rozpoczęła w 2016 roku. Sport ten miał być miłą odskocznią od rutyny w pracy, ale szybko stał się jednak czymś dużo większym – największą pasją, spełnianiem marzeń i szalonym romansem, który trwa do dziś. Justyna osiągnęła perfekcyjny work-life balance, mistrzowsko łącząc obowiązki pracownicy korporacji z combosami na rurce.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Dynamic Pole

Justyna Szybut
Agnieszka Maryniak

Związana jest z pole dance od 10 lat – w tym sporcie najbardziej ceni różnorodność i możliwość wyrażania siebie. Jako instruktor uwielbia dzielić się wiedzą, technicznymi poradami i swoim doświadczeniem, a także obserwować i doceniać postępy podopiecznych. Pasjonatka natury, fanka wspinaczek górskich i biegania po graniach.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole dance Teens

Agnieszka Maryniak
Jan Borecki

Choreograf krakowskiego Teatru Variete i grupy tanecznej “Atelie”, wielokrotnie nagradzany na arenie międzynarodowej tancerz tańca towarzyskiego oraz instruktor pole dance oraz exotic. Jan uwielbia dzielić się swoją wiedzą i otwierać swoich kursantów na nowe doznania związane z tańcem i choreografią, która pulsuje emocjami i pozwala wyrazić najskrytsze uczucia, uwalniając przy tym myśli.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole Art Pole Latino

Jan Borecki
Oliwia Szpak

Związana z pole dance od 2018 roku; z zawodu specjalistka ds. marketingu, która stale rozwija swoje umiejętności z niesłabnącym zapałem i pasją. Zdeterminowana i zmotywowana, z wielkim entuzjazmem stawa kolejne kroki i podejmuje wyzwania w drodze do celu. Zakochana w pole dance — w tym właśnie sporcie odnalazła swoją największą pasję, którą uwielbia zarażać swoich kursantów i kursantki.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Oliwia Szpak
Kamila Jurek

Od samego początku swojej przygody z pole dance związana ze studiem Chodź na Pole — to właśnie tutaj Kamila uczyła się pole dance od podstaw. W treningach kluczowe znaczenie mają dla niej systematyczność, zaangażowanie oraz dobre chęci kursantów kursantek. Olbrzymią uwagę poświęca atmosferze na zajęciach, dbając o to, aby była pełna wzajemnej motywacji.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole dance Teens

Kamila Jurek
Karolina Stefańska

Od najmłodszych lat związana ze sportem — na swoim koncie ma akrobatykę, akrodance, taniec (jazz, hip- hop, disco dance). Z wykształcenia socjolog i psycholog w zarządzaniu, na co dzień pracuje w firmie zajmującej się marketing automation, bigdata i sztuczną inteligencją. Pole dance stał się jej pasją podczas studiów. Dzięki rurce odkryła pewność siebie. Fanka szpagatów i flexy oraz rozbudowanych combosów. Miłośniczka kotów i podróży.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Karolina Stefańska
Marta Jaworska

Przygodę ze sportem rozpoczęła już w przedszkolu: od łyżwiarstwa, przez taniec, balet, gimnastykę artystyczną, pływanie, fitness, jazdę konną, aż po crossfit. Uwielbia próbować nowych rzeczy, ale gdy tylko spróbowała pole dance, przepadła bez pamięci. Zakochana w wymagających figurach i combosach, uwielbia figury wymagające rozciągnięcia.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Marta Jaworska
Anastasia Khomiakova

Związana z pole dance od 2017 roku. Brała udział w takich zawodach jak: Ukranian Pole Kids Championship 2018 (1. miejsce), POSA 2019 (1. miejsce), IPSF 2021 (1. miejsce). Niezwykle radosna, otwarta i kontaktowa, uwielbia pracę z ludźmi; kocha swoją pracę i możliwości wspierania, motywowania i uczenia się nowych rzeczy, a także przekazywania swojej wiedzy i doświadczeń. Jej wielką pasją jest medycyna, zwłaszcza sportowa i rehabilitacyjna.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Anastasia Khomiakova
Natalia Bystroń

Podczas swojej wieloletniej przygody z tańcem miała okazję trenować wiele różnych stylów tanecznych. Jej style wiodące to new age, hip hop, sexy dance, high heels. Dobrze czuje się również w tańcu współczesnym. Na koncie ma wiele wysokich osiągnięć w ogólnopolskich turniejach tanecznych, występy na deskach teatrów krakowskich oraz współtworzenie choreografii. Na zajęciach stawia na indywidualne podejście.

Prowadzone zajęcia

Sexy dence High Hells

Natalia Bystroń