Patrycja Piękoś

Właścicielka szkoły Chodź na Pole Dance. Trenerka z 7-letnim doświadczeniem, z wykształcenia psycholog. Dobrze czuje się zarówno w prowadzeniu metod mentalnych, jak i prowadzeniu treningów wzmacniających. Jej największą pasją jest flexy pole wymagający ekstremalnego rozciągnięcia oraz świadomości ciała.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole practice Stretching Flexy

Patrycja Piękoś
Marina Leliavina

Swoją przygodę z pole dance zaczynała w studiu Pole Friends u Dimitrya Fedotova. W tym sporcie najbardziej lubi kombinacje figur, stanie na rękach, triki siłowe oraz akrobatyczne. Doskonale odnajduje się również w choreografiach exotic. Najsilniejsza trenerka w studiu!

Prowadzone zajęcia

Pole dance Exotic

Marina Leliavina
Katarzyna Wilczyńska

Jest certyfikowanym instruktorem Vertical dance, fitnessu i stretchingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. W Pole Dance odkryła swoją życiową pasję. Pragnie cały czas się rozwijać oraz przekazywać innym zdobyte umiejętności i wiedzę. Miłośniczka kotów oraz natury.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Exotic Pole dance SPIN

Katarzyna Wilczyńska
Anna Korytkowska

Za dnia jest architektką, popołudniami pole dancerką. Pole dance to dla niej nie tylko sport, ale też atmosfera wsparcia i motywowanie się wzajemnie do rozwoju. Jest szpagaciarą, lubi stretching i figury na rurce wymagające rozciągnięcia, ale też dłuższe kombinacje eksponujące siłę i flow. Na treningu zawsze zwraca uwagę na szczegóły.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Anna Korytkowska
Olga Bzdon

Olga od zawsze lubiła ruch i taniec, ale dopiero pole dance skradł jej serce. Uwielbia zarażać miłością do rurki. Od 2017 jest certyfikowanym trenerem Vertical Dance. Na sali lubi poszaleć na rurce obrotowej. Poza rurą kocha góry, podróże i uszaki.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Olga Bzdon
Karolina Grzanka

Od 6-tego roku życia związana ze sportem akrobatycznym, była reprezentantka kadry narodowej w gimnastyce sportowej. Doświadczony instruktor w prowadzeniu zajęć sportowych zarówno z dzieci, jak i dorosłymi. W pole dance najbardziej lubi stania na rękach, elementy akrobatyczne oraz salta.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Karolina Grzanka
Agnieszka Ochałek

Na co dzień pani inżynier i doktorantka AGH, uzależniona od treningów. Każdą wolną chwilę spędza na rurze bądź na macie. W ruchu odnajduje radość, spokój i energię do działania. Poza pole dance jej pasją jest joga, harmonijne połączenie ruchu z oddechem i samoświadomością. Ukończyła międzynarodowy kurs nauczycielski 200RYT w nurcie Vinyasa.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Agnieszka Ochałek