Patrycja Piękoś

Właścicielka szkoły Chodź na Pole Dance. Trenerka z 7-letnim doświadczeniem, z wykształcenia psycholog. Dobrze czuje się zarówno w prowadzeniu metod mentalnych, jak i prowadzeniu treningów wzmacniających. Jej największą pasją jest flexy pole wymagający ekstremalnego rozciągnięcia oraz świadomości ciała.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Patrycja Piękoś
Karolina Grzanka

Od 6-tego roku życia związana ze sportem akrobatycznym, była reprezentantka kadry narodowej w gimnastyce sportowej. Doświadczony instruktor w prowadzeniu zajęć sportowych zarówno z dzieci, jak i dorosłymi. W pole dance najbardziej lubi stania na rękach, elementy akrobatyczne oraz salta.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Gimnastyka

Karolina Grzanka
Karolina Stefańska

Od najmłodszych lat związana ze sportem — na swoim koncie ma akrobatykę, akrodance, taniec (jazz, hip- hop, disco dance). Z wykształcenia socjolog i psycholog w zarządzaniu, na co dzień pracuje w firmie zajmującej się marketing automation, bigdata i sztuczną inteligencją. Pole dance stał się jej pasją podczas studiów. Dzięki rurce odkryła pewność siebie. Fanka szpagatów i flexy oraz rozbudowanych combosów. Miłośniczka kotów i podróży.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Karolina Stefańska
Kamila Żywiecka

Od samego początku swojej przygody z pole dance związana ze studiem Chodź na Pole — to właśnie tutaj Kamila uczyła się pole dance od podstaw. W treningach kluczowe znaczenie mają dla niej systematyczność, zaangażowanie oraz dobre chęci kursantów kursantek. Olbrzymią uwagę poświęca atmosferze na zajęciach, dbając o to, aby była pełna wzajemnej motywacji.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole dance Teens Wzmacnianie

Kamila Żywiecka
Gabriela Derszniak

Zafascynowana różnorodnością i możliwościami, jakie daje sport studentka Wychowania Fizycznego na AWF. Z wielką pasją i sukcesami trenowała różne dyscypliny sportowe, a od 2019 roku na stałe związała się ze środowiskiem pole dance. Uwielbia zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, które później może przekazać swoim kursantkom. POdczas zajęć szczególną uwagę zwraca na prawidłowe i bezpieczne wykonanie figur.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Gabriela Derszniak
Dominika Nikodem - Wójcik

Technolog Żywności z zawodu, a z pasji – pole dancerka. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Uwielbia figury odwrócone i zeskoki. Wyznaje zasadę, że dobre wzmacnianie poza rurką, to droga do progresu na rurce. Na zajęciach z Dominiką możecie liczyć na porządny wycisk, a po zajęciach na szeroki i szczery, choć nieco zmęczony uśmiech.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Dominika Nikodem - Wójcik
Justyna Szybut

Miłośniczka dynamicznych i siłowych trików swoją przygodę z pole dance rozpoczęła w 2016 roku. Sport ten miał być miłą odskocznią od rutyny w pracy, ale szybko stał się jednak czymś dużo większym – największą pasją, spełnianiem marzeń i szalonym romansem, który trwa do dziś. Justyna osiągnęła perfekcyjny work-life balance, mistrzowsko łącząc obowiązki pracownicy korporacji z combosami na rurce.

Prowadzone zajęcia

Pole dance

Justyna Szybut
Jan Borecki

Choreograf krakowskiego Teatru Variete i grupy tanecznej “Atelie”, wielokrotnie nagradzany na arenie międzynarodowej tancerz tańca towarzyskiego oraz instruktor pole dance oraz exotic. Jan uwielbia dzielić się swoją wiedzą i otwierać swoich kursantów na nowe doznania związane z tańcem i choreografią, która pulsuje emocjami i pozwala wyrazić najskrytsze uczucia, uwalniając przy tym myśli.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Pole Art

Jan Borecki
Klaudia Łudzik

Miłośniczka i pasjonatka sportu, od 2017 roku dzieli się swoją pasją do pole dance jako trenerka. Uwielbia pracę z ludźmi - zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych dba o dobrą atmosferę, bezpieczeństwo kursantów i poprawną technikę wykonywanych figur. Progres podopiecznych daje jej ogromną satysfakcję i motywację do działania. Z zawodu dietetyczka - codziennie polepsza jakość życia i uczy zdrowych nawyków swoich pacjentów. Kocha psy i górskie wycieczki.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Klaudia Łudzik
Oliwia Szpak

Związana z pole dance od 2018 roku; z zawodu specjalistka ds. marketingu, która stale rozwija swoje umiejętności z niesłabnącym zapałem i pasją. Zdeterminowana i zmotywowana, z wielkim entuzjazmem stawa kolejne kroki i podejmuje wyzwania w drodze do celu. Zakochana w pole dance — w tym właśnie sporcie odnalazła swoją największą pasję, którą uwielbia zarażać swoich kursantów i kursantki.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Oliwia Szpak
Marta Jaworska

Przygodę ze sportem rozpoczęła już w przedszkolu: od łyżwiarstwa, przez taniec, balet, gimnastykę artystyczną, pływanie, fitness, jazdę konną, aż po crossfit. Uwielbia próbować nowych rzeczy, ale gdy tylko spróbowała pole dance, przepadła bez pamięci. Zakochana w wymagających figurach i combosach, uwielbia figury wymagające rozciągnięcia.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Marta Jaworska
Anastasia Khomiakova

Związana z pole dance od 2017 roku. Brała udział w takich zawodach jak: Ukranian Pole Kids Championship 2018 (1. miejsce), POSA 2019 (1. miejsce), IPSF 2021 (1. miejsce). Niezwykle radosna, otwarta i kontaktowa, uwielbia pracę z ludźmi; kocha swoją pracę i możliwości wspierania, motywowania i uczenia się nowych rzeczy, a także przekazywania swojej wiedzy i doświadczeń. Jej wielką pasją jest medycyna, zwłaszcza sportowa i rehabilitacyjna.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching

Anastasia Khomiakova
Natalia Bystroń

Podczas swojej wieloletniej przygody z tańcem miała okazję trenować wiele różnych stylów tanecznych. Jej style wiodące to new age, hip hop, sexy dance, high heels. Dobrze czuje się również w tańcu współczesnym. Na koncie ma wiele wysokich osiągnięć w ogólnopolskich turniejach tanecznych, występy na deskach teatrów krakowskich oraz współtworzenie choreografii. Na zajęciach stawia na indywidualne podejście.

Prowadzone zajęcia

Sexy dence with Pole Pole dance

Natalia Bystroń
Julia Orzelska

Zafascynowana możliwościami ciała studentka fizjoterapii na AWF. Uwielbia świadomy stretching ukierunkowany na siłę w ekstremalnych zakresach. Podczas zajęć lubi przekazywać anatomiczne ciekawostki pozwalające lepiej zrozumieć działanie naszego ciała i tym samym efektywniejsze wykonywanie ćwiczeń.

Prowadzone zajęcia

Stretching

Julia Orzelska
Natalia Toporkiewicz

Swoją fascynującą przygodę z pole dance rozpoczęła właśnie w Chodź na Pole Dance, jest zatem żywym przykładem na to, że chcieć, to móc! Zawodowo od lat jest trenerką personalną, w codziennej pracy pomaga swoim podopiecznym wzmocnić ciało i przełamywać bariery, a także pokochać sport. Udowadnia, że ruch może być przyjemnością, za którą płynie wiele korzyści, ale też pozytywnych emocji. Przykłada ogromną wagę do elementów wzmacniających ciało pod pole dance oraz do jakości wykonywanych ruchów.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance Wzmacnianie

Natalia Toporkiewicz
Ewa Zarębska

Sportowe pasje i umiejętności rozwija od lat, sprawdzając się w różnych dyscyplinach, m.in. wspinaczce, biegach górskich, triathlonie, jednak to pole dance całkowicie skradł jej serce i w tę dyscyplinę od 2017 r. wkłada najwięcej pracy. Zwyciężczyni zawodów Pole Art Sensual Championship, certyfikowana instruktorka stretchingu, a także instruktorka Exotic. Podczas zajęć dba o przyjazną atmosferę na sali, kibicując swoim podopiecznym, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo.

Prowadzone zajęcia

Pole dance Stretching Exotic

Ewa Zarębska
Weronika Jankowska

Pierwsze kroki w pole dance stawiała ponad 6 lat temu i niemalże od razu zakochała się w tym sporcie. Intensywne treningi, godny podziwu progres i nieustanna chęć pogłębiania wiedzy sprawiły, że Weronika szybko zaczęła interesować się pole dance również od strony przygotowania motorycznego i prowadzenia zajęć. 2 lata temu została certyfikowaną instruktorką. Na zajęciach dba o dobrą, pełną wsparcia atmosferę.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance

Weronika Jankowska
Sylwia Kołodziej

Od najmłodszych lat z zaangażowaniem poznawała, testowała i trenowała różne dyscypliny sportowe. W 2015 roku rozpoczęła swoją przygodę ze sportem siłowym, który towarzyszy jej aż do teraz i to niemal każdego dnia. Pole dance jako bardzo udany mariaż siłowego sportu i płynnego ruchu pełnego gracji jest dla Sylwii sposobem na wyrażanie siebie i swoich emocji. Uwielbia dynamiczne figury i zeskoki, a podczas zajęć kładzie nacisk na odpowiednie przygotowanie, zarówno fizyczne jak i mentalne.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance

Sylwia Kołodziej
Anna Maciak

Żywy dowód na to, że w każdym momencie można znaleźć nowe życiowe pasje, które wzbudzą w nas zachwyt i motywację do działania! Zanim zainteresowała się pole dance, postawiła na treningi siłowe oraz wspinaczkę. Obydwa te sporty okazały się być świetną bazą do pole dance, natomiast pole dance ich fantastycznym uzupełnieniem. Uwielbia siłowe elementy oraz wyzwania na rurce obrotowej. Na zajęciach u Ani można się spodziewać nie tylko dużej dawki wzmacniania oraz techniki, ale również wielu ciekawych figur.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance Wzmacnianie

Anna Maciak
Karina Turek

Od dzieciństwa związana z tańcem, przede wszystkim z baletem. Swoją przygodę z pole dance oraz exotic dance zaczęła właśnie w Studiu Chodź na Pole. To kolejny wspaniały talent w naszym zespole! Na zajęciach stawia na pozytywną atmosferę na sali i zapewnienie komfortu psychicznego wszystkim osobom ćwiczącym. Wspiera i motywuje kursantów na każdym etapie ich sportowej drogi, uczy odpowiedniego podejścia do siebie i sportu. Miłośniczka matchy oraz kotów.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance

Karina Turek
Paulina Żmuda

Od najmłodszych lat zaangażowana w sport, z przyjemnością testowała nowe dyscypliny i odkrywała swoje pasje. Jedną z największych z nich okazał się pole dance, który trenuje od 2019 roku. Regularne treningi, znakomity progres i samodyscyplina sprawiły, że Paulina szybko została zauważona i jako “naturalny talent” szkoliła się pod kątem instruktorskim.Największy nacisk kładzie na rozwój siłowy, wytrzymałościowy i wzmacniający. Paulina jest artystyczną duszą.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance Stertching

Paulina Żmuda
Marta Krause

Miłośniczka nauki i aktywności fizycznej. Przygodę z pole dance rozpoczęła jako nastolatka i od razu zakochała się w tym sporcie, a po wielu latach bycia kursantką postawiła na jeszcze intensywniejszą naukę, aby móc uczyć tego pięknego sportu. Uwielbia elementy wymagające rozciągnięcia oraz siły. Na zajęciach bardzo dba o pozytywną atmosferę i wzajemne wsparcie na sali. Z wielką radością i motywacją realizuje swój plan, aby swoją pasją do pole dance zarażać jak najwięcej ludzi.

Prowadzone zajęcia

Pole Dance Stertching

Marta Krause