EXOTIC FLOW DELICIOUS - Marina Leliavina
7 i 8 maja 2022

Zapraszamy na warsztatowy powrót Mariny!
Marina przygotowała dla Was 3 bloki poświęcone w całości Exotic Flow - dzięki podziałowi na różne stopnie zaawansowania każdy może wziąć udział w dedykowanym warsztacie.

▶️ Exotic FLOW blok I
Warsztaty na poziomie początkującym/średniozaawansowanym będą świetną okazją do nauki nowych przejść i ciekawej choreografii dla osób, które debiut w exotic mają już za sobą. Jeśli był*ś kilka razy na zajęciach exotic, zaciekawiły Cię i chcesz uczyć się nowości, te warsztaty będą idealne! Popracujemy nad muzykalnością i gracją w ruchu.

▶️ Exotic FLOW blok II
Warsztaty na poziomie średniozaawansowanym /zaawansowanym dedykowane są osobom, które w exotic czują się pewnie i chodzą regularnie na zajęcia już dłuższy czas. Nauczymy się świetnej choreografii z płynnymi przejściami i wykorzystaniem trików. Popracujemy nad liniami ciała i wyrazem artystycznym.

▶️ Exotic FLOW blok III
Warsztaty na poziomie podstawowym dedykowane osobom stawiającym pierwsze kroki w exotic dance. Będziemy uczyć się choreografii i płynnych ruchów, popracujemy nad gracją i liniami ciała.

Na każde warsztaty Exotic koniecznie zabierz ochraniacze na kolana!

UWAGA! Zniżka - 20 zł przy zapisie na 2 bloki

GodzinaNazwaProwadzącyPoziomMiejscaCena
7 maja 10:00 - 11:20Exotic FlowMarina LeliavinaŚredniozaawansowany170 zł
7 maja 11:30 - 12:50Exotic FlowMarina LeliavinaZaawansowany170 zł
8 maja 12:30 - 13:50Exotic FlowMarina LeliavinaŚredniozaawansowany670 zł
GG WORKOUT - GABRIELA DERSZNIAK I KAROLINA GRZANKA
14 maja 2022

Warsztaty dla treningowych bffs!
Jeśli lubisz ćwiczenia w parach, masz swoją/swojego #PoleFriend czy #Training BFF, cenisz współpracę i wzajemną motywację do ćwiczeń, to koniecznie zapisz się na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi PowerDuo: Gabi x Grzaneczka.

▶️ WZMACNIANIE, STANIE NA RĘKACH, ASEKURACJA
W warsztatach może wziąć udział każdy, bez względu na poziom umiejętności pole dance. Podczas tych warsztatów poznasz doskonałe ćwiczenia na solidne wzmocnienie ciała pod treningi pole dance i nie tylko - nauczysz się, ja stopniowo budować siłę, na co zwrócić uwagę w ćwiczeniach, aby wykonywać je bezpiecznie i progresować w zgodzie ze sobą. Ponadto poćwiczymy stanie na rękach, a także podzielimy się sprawdzonymi sposobami ASEKURACJI, dzięki czemu Twoje treningi pole dance oraz na Open Studio będą dużo bezpieczniejsze.

▶️ POLE DOUBLE TROUBLE
Warsztaty dla osób, które są na poziomie BASIC/ LEVEL 1, wymagana jest umiejętność poprawnego wykonania figury V. Idealna opcja dla #PoleBFFS - na warsztatach będziemy wykonywać piękne i efektowne figury na rurze w duetach! Ten trening nie tylko umacnia #PoleWięzi, ale też motywuje, inspiruje i daje świetną okazję do zrobienia cudnych zdjęć. Na sali będą dwie trenerki, każda z nich pomoże Wam dobrze się ułożyć :)

UWAGA! Zniżka - 10 zł przy zapisie na 2 bloki

GodzinaNazwaProwadzącyPoziomMiejscaCena
10:00 - 11:00GG WorkoutGabriela Derszniak, Karolina GrzankaBasic lub Level 11050 zł
11:15 - 12:15Pole DoubleGabriela Derszniak, Karolina GrzankaBasic lub Level 11050 zł
POLE DISNEY & ROLL - KATARZYNA WILCZYŃSKA
21 maja 2022

▶️ CAN YOU FEEL THE LOVE TONIGHT
Warsztaty Pole Art dla fanek i fanów Króla Lwa! Nauczymy się choreografii bez butów, pełnej flow i pięknych emocji, które zapewne towarzyszyły też bohaterom pierwszej części kultowej bajki. Tańczymy w leginsach, skarpetkach i nakolannikach.

▶️ HAKUNA EXO MATATA
Przed Wami największy hit z Króla Lwa w nieco innym wydaniu. Na tym bloku nauczymy się energicznej i dynamicznej choreografii w butach, przy każdej próbie nucąc sobie w rytm "tych dwóch radosnych słów”. Koniecznie weźcie ze sobą nakolanniki i buty do exotic pole dance.

▶️ ROLOWANIE Po tanecznych zmaganiach nie ma nic lepszego, niż automasaż w miłym gronie.Na warsztacie skupimy się na bezpiecznym rolowaniu i rozluźnieniu pleców. Cool down po tanecznym cardio, świetne rozluźnienie i idealna opcja na udaną sobotę.

UWAGA! Zniżka - 10 zł przy zapisie na 2 bloki.

GodzinaNazwaProwadzącyPoziomMiejscaCena
11:00 - 12:15Can you feel the love tonightKatarzyna WilczyńskaWszystkie poziomy660 zł
12:15 - 13:30Hakuna exo matataKatarzyna WilczyńskaWszystkie poziomy660 zł
13:30 - 14:30RolowanieKatarzyna WilczyńskaWszystkie poziomy1240 zł
POLE DAY - PATRYK RYBARSKI
22 maja 2022

PATRYK RYBARSKI
Od 20 lat występuje na deskach największych teatrów w Polsce, a od 10 lat jego głównym zainteresowaniem i największą pasją jest pole dance i wszystkie jego formy. Absolwent liceum o profilu estradowym, a także kursu teatralnego w Teatrze Ochoty Państwa Machulskich.

Z miłości do tańca, teatru i sztuki Patryk stworzył unikalny nurt pełen artyzmu, siły, męskości, dobrej muzyki i akrobacji na rurce.

🥇Osiągnięcia POLE DANCE:

  • V-ce mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu.
  • Finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie.
  • Zwycięzca pierwszego miejsca POLE ART GDAŃSK, trzeciego miejsca na POLE DANCE SHOW KIELCE oraz pierwszego na INTERNATIONAL PINUP COMPETITION BYDGOSZCZ.

🕺Tancerz, choreograf, instruktor, pasjonat i zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię to wszystko jest możliwe. Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak

  • Studio Buffo „Metro”, „Wieczór Rosyjski”.
  • Teatr Muzyczny Roma „Koty”,„Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Ale Musicale”.
  • Teatr Palladium „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Calineczka”.
  • Teatr Syrena „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Czarownice z Eastwick”.
  • Teatr Wielki Opera Narodowa „Powder Her Face”, „Cardillac”, „Cyganeria”.
  • Opera i Filharmonia Podlaska „Zemsta Nietoperza”, „Upiór w Operze”, „Doktor Żywago”, „Baron Cygański”.
  • Opera Kameralna „Wesele Figara”, „Tłusty Czwartek”.

Patryk chętnie zarazi Was swoją zajawką podczas trzech bloków warsztatowych

▶️ TRICKS & COMBOS I
Na warsztatach poznasz tricki i nauczysz się efektownych kombinacji figur z poziomu średniozaawansowanego. Warsztaty dedykowane są osobom z poziomów Pole Dance level 1 level 2.

▶️ TRICKS & COMBOS II
Na warsztatach poznasz tricki i nauczysz się efektownych kombinacji figur z poziomu zaawansowanego. Warsztaty dedykowane są osobom z poziomów Pole Dance level 2, level 3 i Master.

▶️ CHOREO Pole ART Warsztaty dla osób, które regularnie tańczą Pole Art i pewnie czują się podczas zajęć tanecznych. Nauczysz się autorskiej choreografii Patryka, płynnych przejść pełnych dynamiki i elastyczności, a także przydatnych pole artowych trików.

UWAGA! Zniżka - 20 zł przy zapisie na 2 bloki lub - 75 zł przy zakupie 3 bloków.

GodzinaNazwaProwadzącyPoziomMiejscaCena
12:00 - 13:30Triki i CombosyPatryk RybarskiŚredniozaawansowany6190 zł
14:00 - 15:30Triki i CombosyPatryk RybarskiZaawansowany6190 zł
16:00 - 17:30Pole ChoreoPatryk RybarskiŚredniozaawansowany6190 zł
POLE ACRO - ANASTASIA KHOMIAKOVA
29 maja 2022

Zapraszamy na warsztatowy debiut Anastasii!
Przyjmijcie ją ciepło, bo na sali z pewnością będzie gorąco od ilości adrenaliny 🔥

▶️ POLE ACRO
Warsztaty dedykowane osobom z grup Pole Dance level 2, 3, Master. Podczas warsztatów nauczysz się dostosowanych do swoich umiejętności nowych acro elementów, które urozmaicają treningi pole dance i pozwalają poczuć nowe dreszcze ekscytacji. Będziemy poznawać regripy, różne warianty salta, a także przygotowywać się i wzmacniać pod elementy typu Deadlifty czy Fonji.

GodzinaNazwaProwadzącyPoziomMiejscaCena
12:30 - 14:00Pole AcroAnastasia KhomiakovaŚredniozaawansowany i Zaawansowany1080 zł