6 URODZINY STUDIA
1 czerwca 2024 Rusznikarska 14A

6 lat wspólnych treningów, tysiące zajęć, miliony emocji - tyle za nami, a jeszcze więcej przed nami! Świętuj z nami szóste urodziny studia podczas wyjątkowego dnia pełnego konkursów, zabaw i warsztatów.

10:00 - 11:00 - Pole Dance Intro — dzień otwarty
Zrób coś nowego w nasze urodziny! Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o pole dance, ale nie miały jeszcze okazji u nas ćwiczyć, na DARMOWY TRENING POLE DANCE! Zajęcia od zera dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w pole dance.
Jedną z osób uczestniczących w zajęciach wyróżnimy nagrodą specjalną, która pomoże Ci w Twojej pole danceowej drodze!

Jeśli Ci się spodoba, możesz skusić się na karnet - dostaniesz na niego w dniu urodzin aż 20% zniżki!

11:30 - 12:45 - Dieta a trening, czyli co i jak jeść, aby dawać radę
Jak powinien wyglądać Twój posiłek przed wysiłkiem? Kiedy należy go spożyć, aby zapewnić sobie wystarczającą ilość energii i komfort żołądkowo-jelitowy podczas całego treningu? Jak skomponować posiłek potreningowy, aby zapobiec kontuzjom i usprawnić regenerację przed kolejną sesją ćwiczeń? Na te i inne ciekawe zagadnienia żywieniowe opowie dyplomowana dietetyczka i instruktorka pole dance, Klaudia Łudzik. Oprócz fascynującego wykładu czeka na Ciebie również sesja Q&A i tutorial kulinarny , podczas którego przygotujemy sycący pudding jaglany - oczywiście podzielimy się przepisem!

13:00 - 14:15 - Taniec współczesny z rurą
Kochasz tańczyć? Ten blok jest dla Ciebie! Oliwia Kroczek mistrzowsko łączy taniec współczesny z elementami pole dance - przekonaj się o tym i daj się porwać muzyce!
Warsztaty na poziomie OPEN dla wszystkich, którzy chcą poczuć przyjemne taneczne flow. Tańczymy w skarpetkach.

14:30 - 15:45 - Pole Photo
Efektowne figury, które świetnie wyglądają na zdjęciach? Proszę bardzo! Karolina Stefańska nauczy Cię ciekawych i bardzo estetycznych shape’ów, które warto zachować w pamięci… i na zdjęciach! Podczas warsztatów robimy zdjęcia - osoby uczestniczące otrzymują 3 profesjonalnie obrobione zdjęcia.
Warsztaty dla osób z poziomu LEVEL 1 +, wymagana umiejętność poprawnego wykonania inside i outside leg hang, a także Vki.

16:00 - 17:15 - Pole Duety
Trenuj w duecie, ciesz się podwójnie! Warsztaty dla wszystkich pole psiapsi i osób, które lubią duety na rurce. Poznacie efektowne wejścia i ciekawe figury, które zacieśnią Wasze pole więzi.
Warsztaty dla osób poziomu LEVEL 1/2, wymagana umiejętność poprawnego wykonania inside i outside leg hang, a także Vki i Layback.

18:00 - Zakończenie Urodzin i pokazy

Wake up and Stretch and Matcha
8 czerwca 2024 Tociekawa - Długa 37

Wydarzenie, w którym siły połączą Chodź na pole dance, Wake up and Squat oraz Tociekawa! Zapraszamy na trening rozciągania z Patrycją Piękoś, będziemy wykonywać ćwiczenia rozluźniające plecy oraz skierowane na rozciągnięcie do szpagatu podłużnego. O Wasz strój sportowy zadba krakowska firma Wake up and squat, a matchę podadzą bariści z najlepszej krakowskiej kawiarni Tociekawa.
Poziom open.

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
12:00 - 13:30StretchingOpen129 złPatrycja Piękoś - Morąg20