Warsztaty z Patrycją Piękoś
01 kwietnia 2023 Długa 52

Rozciąganie do szpagatu
Idealna propozycja dla każdej osoby, która chce wzmocnić nogi. Podczas warsztatów nauczysz się, jak aktywnie rozciągać się do szpagatów i ich wariacji. Pracujemy nad szpagatem wykroczno-zakrocznym i poprzecznym, wzmacnianiem i rozciąganiem. Dodatkowo Patrycja z przyjemnością podzieli się dobrymi radami i praktykami, które pomogą Wam w bezpieczny sposób rozciągać się również w domowym zaciszu.
Poziom: open — dla każdego. Nie musisz robić szpagatu, aby zapisać się na ten blok.

Pole Practice
Jedne z Waszych ulubionych zajęć powracają w formie warsztatów! Energiczna rozgrzewka i ogromna dawka wzmacniania z wykorzystaniem rurki połączona z praktyką dowolnych elementów, które chcesz szlifować. To Ty wybierasz figury, przejścia i combosy, nad którymi chcesz popracować — a wszystko pod czujnym okiem trenerki, która wspiera, doradzi, podpowie i pomoże osiągnąć sukces!
Poziomy pole dance: od Level 1 do Level 3

Przy zakupie 2 bloków - 10 złotych zniżki.

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
10:30 - 12:00Rozciąganie do szpagatuWszystkie poziomy40 złPatrycja Piękoś16
12:00 - 13:30Pole practiceod Level 1 do Level 340 złPatrycja Piękoś12
Warsztaty z Kasią Wilczyńską
2 kwietnia 2023 Długa 52

Start to Spin
Poznaj i zaprzyjaźnij się z rurką obrotową! Na warsztatach nauczysz się techniki najważniejszych, a zarazem efektownych podstawowych przejść i figur, które następnie połączymy w krótką choreografię z kilkoma elementami tanecznymi na podłodze.
Poziom: Blok skierowany jest do osób na poziomie Basic, ale też dla osób z Levelu 1, które nie czują się jeszcze ze spinem za pan brat, a chciałyby się z nim zaprzyjaźnić. Konieczna będzie umiejętność wykonywania Basic Climb (wspinaczka), mile widziana znajomość podstawowych spinów na rurce statycznej. Nie musisz umieć figur odwróconych — nie będziemy ich robić.

Exotic Chcecie wejść tanecznym krokiem w weekend? Wskakujemy w szklanki i do dzieła! Na warsztacie nauczymy się ognistej choreografii z elementami floorworku.
Poziom: średnio zaawansowany, tańczymy w butach i nakolannikach.

Rolowanie + stretching
Na warsztacie zajmiemy się automasażem powięzi z użyciem sprzętu (wałki, piłki, duoballe). Idealny sposób na rozluźnienie i dotlenienie mięśni po blokach tanecznych jak również jako osobny trening. Pojawią się także elementy stretchingu.

Cennik warsztatów:

 • Start to Spin - 70 zł
 • Exotic - 70 zł
 • Rolowanie + stretching - 40 zł
 • Start to Spin + Exotic - 130 zł
 • Start to Spin + Rolowanie + stretching - 100 zł
 • Exotic + Rolowanie + stretching - 100 zł
 • Wszystkie bloki - 170 zł

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
9:00 - 10:30Start to SpinBasic i Level 170 złKatarzyna Wilczyńska12
10:30 - 11:45ExoticŚrednio zaawansowany70 złKatarzyna Wilczyńska6
11:45 - 13:00Rolowanie + stretchingWszystkie poziomy40 złKatarzyna Wilczyńska12
Warsztaty z Agą Ochałek
15 kwietnia 2023 Długa 52

Yoga Pole — Podróż w kierunku Baleriny
Balerina — to jedna z bardziej widowiskowych figur w pole dance, która pięknie prezentuje się na rurce obrotowej oraz statycznej. Wymaga mobilności barków oraz umiejętności siadania na rurce. Ten blok warsztatowy w formie praktyki jogi poświęcimy podróży do wymarzonej figury baleriny i jej wariacji. Popracujemy nad mobilnością barków, rozciągnięciem nóg, otwarciem bioder — rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie ważne elementy, które pomogą Ci osiągnąć lepsze efekty oraz zrozumieć poprawną technikę wykonywania tej figury. Oczywiście wskoczymy też na rurkę! Poznamy kilka wejść do figury oraz włączymy Balerinę do combosa!
Poziom: open — zajęcia nadają się dla każdego, nawet jeśli nie praktykujesz jogi! Praktyka przygotowuje całe ciało i jest dobrym wzmocnieniem i przygotowaniem do wielu ruchów na rurze.

Spin Flow
Chcesz poznać podstawy tańca na rurce obrotowej? A może do tej pory unikał_ś spina i chciał_byś się w końcu do niego przekonać? A może po prostu lubisz rurę obrotową i jest Ci jej ciągle mało? Podczas tych warsztatów poznasz lub udoskonalisz technikę spina, podstawowe ruchy oraz opartą na nich krótką choreografię.
Poziom: open (mile widziana znajomość podstawowych spinów na rurce statycznej, choreografia dopasowana do poziomu grupy). Zajęcia tak naprawdę dla każdego, kto chce zrozumieć jak poprawnie wykonywać podstawowe ruchy na rurce obrotowej, więc nawet jeśli jesteś dość zaawansowana w trickach na rurce statycznej, to gwarantuję Ci wyzwania na obrotówce.

Przy zakupie wszytskich bloków - 10 złotych zniżki.

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
10:00 - 11:30Yoga PoleWszytskie poziomy75 złAgnieszka Ochałek12
11:45 - 13:15Spin FlowWszytskie poziomy75 złAgnieszka Ochałek12
High heels Basic - Natalia Bystroń
16 kwiatnia 2023 Rusznikarska 14A

High heels — Technika
Na tym bloku skupimy się na nauce chodzenia na szpilkach oraz na opanowaniu podstawowych figur co zdecydowanie przyda się podczas tańczenia choreografii. Ćwiczenia będą skierowane dla osób początkujących jak i dla tych, którzy znają już podstawy, ale chciałyby je dopracować. Na zajęciach potrzebne będą buty na szpilce, które nie spadną z nóg nawet przy energicznych ruchach. Polecamy zabudowane buty lub sandałki z paskiem na kostce.

High heels — Choreografia
Zmysłowa choreografia z elementami floor worku; tańczymy w butach na szpilkach. Choreografia będzie skierowana dla osób początkujących. Na warsztatach niezbędne będą buty na szpilce oraz długie spodnie bądź ochraniacze na kolana.

Przy zakupie 2 bloków - 10 złotych zniżki.

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
10:00 - 11:00High heels — TechnikaWszytskie poziomy40 złNatalia Bystroń12
11:00 - 12:00High heels — ChoreografiaWszytskie poziomy40 złNatalia Bystroń12
Warsztaty z Klaudią Łudzik
22 kwietnia 2023 Długa 52

Spinning Pole — blok idealny dla osób początkujących, nawet dla tych, które nigdy wcześniej nie próbowały zajęć z odkręconą rurą. Nauczymy się podstawowych przejść i przyjemnych figur, które będzie można połączyć w jedną całość. Podpowiem, na co zwrócić uwagę na obrotówce oraz jak dodać sobie lekkości i gracji w powietrzu. Wymagane figury: podstawowe spiny takie jak krzesełko i hak otwarty, basic climb (wejście na rurkę). Nie będziemy tutaj robić figur odwróconych.
Poziom: Basic, Level 1 i Level 2

Spin Flow — warsztaty dla tych, którzy trenują pole dance od dłuższego czasu i chcą spróbować swoich sił na obrotówce. Jeśli na spinie czujesz, że rura kontroluje Ciebie, a nie Ty ją i chciał_byś to zmienić, to ten blok jest właśnie dla Ciebie. Nauczymy się tęczy, ładnego wejścia do Vki, ołówka i kilku przejść, które pozwolą wam łączyć wasze ulubione figury. Wymagane figury: inverted v, outside, inside.
Poziom: Level 1 i Level 2

Przy zakupie 2 bloków - 10 złotych zniżki.

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
10:00 - 11:15Spinning PoleBasic, Level 1 i Level 250 złKlaudia Łudzik10
11:30 - 12:45Spin FlowLevel 1 i Level 250 złKlaudia Łudzik10
Warsztaty z Ewą Zarębską
29 kwietnia 2023 Długa 52

Mostki
Warsztaty z rozciągania ciała poświęcone głównie wzmacnianiu pleców i pogłębieniu gięcia w kręgosłupie. Popracujemy nad odcinkiem lędźwiowym, mobilnością barków, otwieraniu klatki piersiowej, a całość zwieńczymy mostkami, które będziemy wykonywać — w zależności od Waszych indywidualnych możliwości — w różnej formie: przy ścianie, ze stania, z leżenia, na przedramionach. Nie musisz umieć robić mostka, żeby dołączyć na warsztaty!

Exotic Tricks INTRO (bez butów)
Nauka trików często wykorzystywanych w choreografiach exotic oraz efektowne przejścia, które można wykonywać bez szklanek. Elementy zarówno z wykorzystaniem, jak i bez wykorzystania rurki. Powtórzymy część elementów z poprzednich warsztatów (przejścia przez bark, fish flopy), ale możecie się spodziewać również całkiem nowych trików. Buty nie są wymagane, ale można wziąć je ze sobą, koniecznie zabierz nakolanniki!.
Poziom: początkujący

Spin INTRO
Jeśli nigdy wcześniej nie miał_ś styczności z rurką obrotową lub wciąż czujesz się niepewnie w kontakcie ze spinem, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Będziemy oswajać się ze spinem oraz uczyć prostych figur i przejść, które nie powinny sprawić Ci większych trudności, a jednocześnie będą wyglądać naprawdę efektownie.

Cennik warsztatów:

 • Mostki - 40 zł
 • Exotic Tricks - 70 zł
 • Spin - 70 zł
 • Mostki + Exotic Tricks - 100 zł
 • Mostki + Spin - 100 zł
 • Exotic Tricks + Spin - 130 zł
 • Wszystkie bloki - 160 zł

GodzinaNazwaPoziomCenaProwadzącyMiejsca
10:30 - 11:50MostkiWszytskie poziomy40 złEwa Zarębska14
11:50-13:10Exotic Tricks INTROPoczatkujący70 złEwa Zarębska6
13:10 - 14:30Spin INTROPoczatkujący70 złEwa Zarębska12